Wtorkowy trening grupy Siatkarskie Przedszkole i Kinderki

We wtorek (08.07) nasi młodzi adepci z grupy Siatkarskie Przedszkole oraz Kinderki spotkali się na treningu w hali sportowej „Elektryk” przy ul. Bohaterów Warszawy 4. Choć za oknem panowała deszczowa pogoda, w hali nie brakowało entuzjazmu i zaangażowania.

W grupie Siatkarskie Przedszkole odbył się wyjątkowy trening rodzinny, który na stałe wpisał się już w nasz plan zajęć. Dzieci ćwiczyły ramię w ramię z rodzicami, tworząc fantastyczną atmosferę współpracy i bliskości. Wspólna aktywność fizyczna pozwala nie tylko rozwijać umiejętności motoryczne u najmłodszych, lecz także wzmacniać więzi rodzinne. Dzieciaki uwielbiają te zajęcia. Spędzają czas na aktywności fizycznej, zacieśniają więzi z rodzicem, a najlepszym przykładem dla dziecka jest wzór do naśladowania. Rodzice nie pozostali dłużni i również starali się w każdym ćwiczeniu dać z siebie wszystko. Nie brakowało zdrowej rywalizacji i wzajemnego wsparcia

Grupa Kinderki pracowała z dużym zaangażowaniem nad rozwojem siatkarskich umiejętności. Trening obejmował zarówno podstawowe elementy techniczne, jak i ćwiczenia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycję oraz koordynację. Z każdym kolejnym spotkaniem dzieci robią coraz większe postępy i coraz lepiej radzą sobie z przyswajaniem wiedzy.

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspaniałą energię na treningu!
Już teraz zapraszamy na kolejne zajęcia w czwartek (10.07) i do zobaczenia!


#SiatkarskiePrzedszkole #Kinderki #TreningRodzinny #PSPŻyrardów #SiatkówkaŻyrardów
Zadanie współfinansowane ze środków budżetowych Miasta Żyrardów (grupa Siatkarskie Przedszkole)