Czwartkowe zajęcia odbyły się na hali przy ul. Narutowicza 39a.
Grupy Siatkarskie Przedszkole oraz Iskierki rozpoczęły trening od ćwiczeń koordynacyjnych i wzmacniających. W dalszej części skupiliśmy się na nauce podstawowych odbić. W Siatkarskim Przedszkolu ćwiczyliśmy odbicia dolne, natomiast grupa Iskierki pracowała nad odbiciami górnymi.
Kinderki skupiły się na odbiciach górnych, zwracając uwagę na prawidłową pracę rąk i kontrolę piłki. Później ćwiczyliśmy różne kombinacje odbić w parach przez siatkę.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i obecność! Do zobaczenia we wtorek, 10.03!
#Siatkówka #Trening #SiatkówkaŻyrardów #PSPŻ #Żyrardów #SiatkarskiePrzedszkole #Iskierki #Kinderki
Zadanie współfinansowane ze środków budżetu Miasta Żyrardów (dotyczy grupy Siatkarskie Przedszkole)


































