Wtorkowy trening w hali przy ul. Narutowicza 39a w Żyrardowie przebiegł w świetnym tempie i z dużą dawką aktywności fizycznej.
Najmłodsi z grupy Siatkarskie Przedszkole skupili się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych, które poprawiają koordynację, równowagę i współpracę w zespole. Zajęcia odbywały się w formie zabaw i dużej ilości ruchu. Było dużo biegania i zdrowej rywalizacji.
Dzieci z grupy Iskierki trenowały refleks i szybkość reakcji, a do tego uczyły się podstaw ataku. Pierwsze próby wyglądały naprawdę obiecująco! Trening był intensywny, ale przyniósł sporo satysfakcji i radości.
Najstarsi z grupy Kinderki, pracowali nad wszystkimi elementami techniki siatkarskiej. Nie brakowało powtórzeń, skupienia i coraz większego nacisku na dokładność wykonywanych ćwiczeń.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom i rodzicom za dzisiejszą obecność i za zaangażowanie! Kolejny trening już w czwartek, 30 października. Do zobaczenia na hali!
SiatkarskiePrzedszkole #Iskierki #Kinderki #PSPŻyrardów #Żyrardów #SiatkówkaDlaDzieci #SiatkówkaŻyrardów




























































