Kolejny wtorkowy trening (21.04) na hali przy ul. Narutowicza 39a za nami!
W grupie Siatkarskie Przedszkole nadal łączymy ogólny rozwój z nauką podstawowych elementów siatkówki. Grupa Iskierki rozpoczęła pracę na większym polu gry i oswajanie się z poruszaniem po boisku.
Grupa Kinderki realizowała bardziej złożone ćwiczenia techniczne w ramach treningu dostosowanego do poziomu grupy.
Dziękujemy za obecność i przypominamy o czwartkowym treningu z Basią Zakościelną!
#Siatkówka #Trening #SiatkówkaŻyrardów #PSPŻ #Żyrardów #SiatkarskiePrzedszkole #Iskierki #Kinderki
Zadanie współfinansowane ze środków budżetowych Miasta Żyrardów (grupa Siatkarskie Przedszkole)



































