Wczoraj nasz klub miał okazję zaprezentować najmłodszym dzieciom trochę siatkówki podczas przedszkolnego pikniku w Wiskitkach!
Dzięki uprzejmości pani dyrektor z Przedszkola Publicznego w Wiskitkach mogliśmy w małej formie pokazać, jak wyglądają nasze treningi. Michał oraz Marcin odwiedzili wydarzenie, gdzie opowiadali dzieciom o tej dyscyplinie, przeprowadzili krótką rozgrzewkę, pokazali podstawowe elementy gry, a następnie wspólnie z dziećmi grali przez siatkę.
Najważniejsza była jednak wspólna zabawa, aktywność fizyczna i pierwsze siatkarskie odbicia najmłodszych zawodników. Nie zabrakło również starszych dzieci, które z chęcią dołączyły do gry z trenerami.
Mamy nadzieję, że udało nam się zaszczepić w nich choć odrobinę siatkarskiej pasji. Dziękujemy za zaproszenie oraz świetną atmosferę!























