Czwartkowe zajęcia (18.09), ze względu na pogodę, odbyły się na hali sportowej przy ul. Narutowicza 39a w Żyrardowie. Zmiana miejsca nie przeszkodziła w przeprowadzeniu wartościowego treningu, który przebiegł zgodnie z planem.
Siatkarskie Przedszkole i Iskierki trenowały razem, było dużo zabaw ruchowych, elementów ogólnorozwojowych i pierwszych kroków siatkarskiej techniki. Wszystko to w formie radosnej aktywności, bo w tym wieku najważniejsza jest dobra zabawa i ruch
Kinderki natomiast doskonaliły odbicia górne i dolne, a do tego… zaliczyły 100% frekwencję! To najlepszy dowód na ich motywację, systematyczność i chęć do pracy, które na pewno zaprocentują w przyszłości.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i dobrą energię! Do zobaczenia na wtorkowych treningach!
#SiatkarskiePrzedszkole #Iskierki #Kinderki #PSPŻyrardów #Żyrardów #SiatkówkaDlaDzieci #SiatkówkaŻyrardów
Zadanie współfinansowane ze środków budżetowych Miasta Żyrardów (grupa Siatkarskie Przedszkole)



























































