We wtorek na hali przy ul. Narutowicza 39a odbył się kolejny trening naszych grup.
Wtorkowe zajęcia pokazały, że dzieci po przerwie świąteczne wróciły głodne treningów co pokazują frekwencją. Siatkarskie Przedszkole i Iskierki rozwijały ruch i koordynację, a Kinderki ćwiczyły precyzję i współpracę w drużynie.
Na początku treningu świętowaliśmy urodziny Piotrka, a po treningu Agata z grupy Iskierki częstowała słodkościami z okazji odbytych już urodzin
Dziękujemy za obecność i zapraszamy na czwartkowy trening. Przypominamy, że Kinderki mają wydłużony czas treningu o 30 minut. Kończymy o 19:30
#SiatkarskiePrzedszkole #Iskierki #Kinderki #PSPŻyrardów #Żyrardów #SiatkówkaDlaDzieci #SiatkówkaŻyrardów










































