W czwartek, po przerwie świątecznej, wróciliśmy na halę przy ul. Narutowicza 39a w Żyrardowie. Od razu widać było, że dzieci stęskniły się za zajęciami -frekwencja pozytywnie nas zaskoczyła!
Siatkarskie Przedszkole spędziło czas na zadaniach rozwijających ruch i koordynację. Widać było, że dzieci chętnie wracają do ćwiczeń, ucząc się jednocześnie współpracy i pewności w działaniu.
Iskierki skupiły się na pracy w grupie oraz zadaniach z piłką. Podczas treningu mieliśmy też małe święto – trzech naszych uczestników niedługo obchodzi urodziny, więc wspólnie odśpiewaliśmy głośne „Sto lat!”
Kinderki pracowały w podobnym rytmie, łącząc ćwiczenia z piłką z zadaniami wymagającymi współpracy. Dzięki temu dzieci ćwiczą koncentrację, precyzję i wspólne działanie w grupie.
Dziękujemy wszystkim za obecność. Cieszymy się, że mogliśmy wrócić na halę i rozpocząć kolejny etap wspólnej nauki
Do zobaczenia na kolejnych zajęciach już w najbliższy wtorek!
#SiatkarskiePrzedszkole #Iskierki #Kinderki #PSPŻyrardów #Żyrardów #SiatkówkaDlaDzieci #SiatkówkaŻyrardów




































































