Wtorkowy trening za nami, spotkaliśmy się na hali przy ul. Narutowicza 39a.
Grupy Siatkarskie Przedszkole oraz Iskierki trenowały wspólnie. Najmłodsi rozwijali sprawność poprzez gry i zabawy. Grupa Iskierki skupiła się na nauce prawidłowego ułożenia ciała podczas ataku.
Kinderki poświęciły trening na pracę nad podstawami technicznymi. Powtarzali wszystkie rodzaje odbić siatkarskich, ćwiczone indywidualnie oraz w parach z różnymi kombinacjami zagrań.
Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na czwartkowy trening, 12.03!
#Siatkówka #Trening #SiatkówkaŻyrardów #PSPŻ #Żyrardów #SiatkarskiePrzedszkole #Iskierki #Kinderki
Zadanie współfinansowane ze środków budżetowych Miasta Żyrardów (grupa Siatkarskie Przedszkole)


































































