Wtorkowy trening (31.03) na hali przy ul. Narutowicza 39a za nami!
Grupy Siatkarskie Przedszkole i Iskierki skupiały się na wszechstronnym rozwoju. U najmłodszych priorytetem była nauka poprawnego odbicia piłki przez siatkę. Starsza grupy pracowały nad koordynacją – Iskierki ćwiczyły chwyt piłki po odbiciu.
W grupie Kinderki był to intensywny czas pracy nad sprawnością, koordynacją oraz współpraca w grupie.
Dziękujemy za obecność i widzimy się na czwartkowym treningu, 02.04!
#Siatkówka #Trening #SiatkówkaŻyrardów #PSPŻ #Żyrardów #SiatkarskiePrzedszkole #Iskierki #Kinderki
Zadanie współfinansowane ze środków budżetowych Miasta Żyrardów (grupa Siatkarskie Przedszkole)






























