Czwartkowe treningi za nami. Każda z grup pracowała wczoraj nad kolejnymi siatkarskimi elementami i zbierała doświadczenia na boisku.
Grupa Siatkarskie Przedszkole miała dziś gry przez siatkę, naukę ataku oraz ćwiczenia z piłkami, które pomagały rozwijać koordynację i lepsze czucie piłki.
W grupie Iskierki odbył się wewnętrzne gry. Dzieciaki kolejny raz pokazały, jak bardzo lubią rywalizację i jak mocno potrafią zaangażować się w walkę o każdy punkt. W ostatnim czasie swoje urodziny obchodziła również Zosia z grupy Iskierki. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu i samych cudownych chwil!
Grupa Kinderki pracowała nad celnością, podrzutami oraz ćwiczeniami w parach oraz gier przez siatkę. Widać małe kroki do przodu i coraz większe oswojenie z piłką.
Dziękujemy za obecność i zaangażowanie na treningu i widzimy się we wtorek, 26 maja!
Zadanie współfinansowane ze środków budżetowych Miasta Żyrardów (grupa Siatkarskie Przedszkole).
Zadanie współfinansowane ze środków budżetowych Powiatu Żyrardowskiego (grupa Iskierki)












































