Wtorkowy trening grup: Siatkarskie Przedszkole, Iskierki i Kinderki

Podczas wtorkowych zajęć na hali przy ul. Narutowicza 39a każda z grup pracowała nad kolejnymi siatkarskimi elementami, rozwijając swoje umiejętności.

Grupa Siatkarskie Przedszkole uczyła się poprzez gry i zabawy ruchowe oraz ćwiczenia związane z podstawami siatkówki oraz prawidłowym odbiciem piłki.

Grupa Iskierki skupiała się na doskonaleniu techniki, ćwiczeniach rozwijających siłę i wytrzymałość oraz ćwiczyła elementy gry przez siatkę.

Grupa Kinderki pracowała nad wytrzymałością, kontrolą piłki, oraz kolejnymi elementami technicznymi. Podczas treningu świętowaliśmy również urodziny Tosi z grupy Kinderki. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

Wczoraj odbył się także kolejny trening naborowy dla roczników 2013-2014. Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się na zajęciach i spróbowali swoich sił na boisku

Dziękujemy za obecność i zaangażowanie na treningu. Widzimy się już na czwartkowych zajęciach, 11 czerwca!

Zadanie współfinansowane ze środków budżetowych Miasta Żyrardów (grupa Siatkarskie Przedszkole)
Zadanie współfinansowane ze środków budżetowych Powiatu Żyrardowskiego (grupa Iskierki)
Zadanie dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Rządowego Programu KLUB 2026