W czwartek, 24 lipca, w hali „Elektryk” przy ulicy Bohaterów Warszawy 4 odbyły się kolejne zajęcia dla naszych młodych sportowców z grup Siatkarskie Przedszkole oraz Kinderki.
Mimo trwających wakacji nasze zajęcia odbywają się zgodnie z planem. Dzisiejszy trening przeprowadziliśmy w hali, gdzie dzieci miały zapewnione odpowiednie warunki do aktywności i zabawy.
Grupa Siatkarskie Przedszkole ćwiczyła według swojego ustalonego programu. Dzieci brały udział w zadaniach ruchowych, które rozwijają koordynację, równowagę i ogólną sprawność.
Kinderki większą wagę przywiązują do ćwiczeń typowo siatkarskich. Dziś skupiliśmy się m.in. na odbiciach, pracy nóg. Nasi adepci z dużym zaangażowaniem wykonywali każde ćwiczenie, stale podnosząc swoje umiejętności. Efekty ich pracy można zobaczyć na zdjęciach, które już są dostępne w galerii na stronie naszego klubu
Dziękujemy wszystkim za udział w treningu oraz pozytywną energię. Już teraz zapraszamy na kolejne zajęcia, które odbędą się we wtorek (29 lipca)
#SiatkarskiePrzedszkole #Kinderki #PSPŻyrardów #SiatkówkaŻyrardów
Zadanie współfinansowane ze środków budżetowych Miasta Żyrardów grupa Siatkarskie Przedszkole

































