W dniu 23 czerwca w Skierniewicach odbył się trzeci etap Turnieju Miast w siatkówkę plażową mężczyzn, w którym udział wzięły 24 pary. Zawody przyciągnęły wielu kibiców i sympatyków siatkówki, którzy z entuzjazmem wspierali swoje zespoły.
Nie brakowało emocji, a poziom gry był wysoki. Każda para walczyła z determinacją o miejsce na podium i cenne punkty do klasyfikacji generalnej. Turniej w Skierniewicach okazał się sukcesem zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym, co potwierdziła sportowa i przyjacielska atmosfera.
Zespoły, które stanęły na podium, otrzymały puchary oraz medale, które wręczali Prezes Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skierniewicach, Pan Marek Kujawski, oraz dziennikarz telewizyjny TVP Sport, Pan Mateusz Jarecki.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych etapach, które z pewnością dostarczą jeszcze więcej sportowych wrażeń.
Najlepsze pary:
- Marcin Kołodziejski /Adam Chrobot Żyrardów / Warszawa
- Jakub Woźniak / Maciej Marchewka / Warszawa
- Kacper Wiśniewski /Łukasz Lewandowski / Płock
- Tomasz Antoniak / Jan Marat Żyrardów / Skierniewice
MVP Turnieju:
Adam Chrobot

