Marcin Kołodziejski, niekwestionowany MVP, zasłużenie zdobył tytuł „Król Stawów Walczewskiego”!
„Dziękuję partnerowi sponsorom oraz UKS Sparta – Gals Siatkówka Grodziska oraz Tomaszowi Lukowskiemu za wyróżnienie”.
Nasza drużyna Projektu Siatkówka Plażowa Żyrardów triumfowała, zdobywając złoto na siatkarskiej plaży w Grodzisku Mazowieckim, wygrywając spośród 21 zespołów.
Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta Grodzisk Mazowiecki. Pan Tomasz Krupski ufundował puchary i upominki dla najlepszych siatkarzy, uświetniając obchody grodziskich Wianków. W turnieju rozegrano 40 meczów, a wzięły w nim udział 21 zespołów z całego Mazowsza, w tym z Radomia, Płocka, Warszawy, Skierniewic i Grodziska.
Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a wyniki decydowała dyspozycja dnia, ponieważ słoneczna pogoda nie dawała wytchnienia. Najlepiej poradzili sobie Artur Deć z Grodziska Mazowieckiego i Marcin Kołodziejski z Żyrardowa, który zdobywając tytuł MVP, powiększył swoją kolekcję trofeów.
W finale zmierzyli się z Maciejem Marchewką z Warszawy i Bartoszem Więckowskim Płocka , którzy mimo początkowych wątpliwości, zaszli wysoko. W meczu o trzecie miejsce para Jakub Woźniak / Michł Dąbrowski Warszawa pokonała zawodników SMS Ostróda, parę Igor Lewicki/ Miron Piwowarczyk.
Oprócz nagród finansowych, rzeczowych i losowanych niespodzianek, dzięki wsparciu” partnerów klubu, wszyscy zawodnicy mogli cieszyć się lodami oraz bonami do restauracji PAPAS FRIES & BURGER. Dzięki temu zapewnili sobie energię do zmagań na piasku!
Miejsca:
5-6 zajęli: Barczyk/Belczyk Warszawa i Ślażyński/Fryszkowski Radom.
7-8 Augustyniak/Wróbel Warszawa i Cyprys/Jachowicz Koluszki
9-12 Szot/Chasieniewicz Piaseczno, Głowacz/Gajewski, Ladowski/Kuc i Zięba/Szewczyk
13-16 Grzybowski/Olszewski, Olszewski/Mieczkowski, Radowski/Gołębiewski i Nastaj/Całka
17-21 Trzciński/Trzciński, Szostak/Antosiewicz, Jaroszewski/Jaroszewski, Kostecki/Pałuba, Adach/Lasia

