Pierwszy czwartkowy trening po przerwie świątecznej (09.04) na hali przy ul. Narutowicza 39a za nami!
Grupy Siatkarskie Przedszkole oraz Iskierki skupiały się na powrocie do regularnej aktywności i wszechstronnym rozwoju. W grupie Siatkarskie Przedszkole i Iskierki realizowane były ćwiczenia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem balonów oraz nauka odbić sposobem górnym i dolnym połączona z elementami współpracy.
Grupa Kinderki skupiła się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych, pracy w parach oraz doskonaleniu techniki siatkarskich odbić. Ania z grupy Kinderki obchodziła urodziny. Aniu, jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejny trening, który odbędzie się w najbliższy wtorek, 14 kwietnia!
#Siatkówka #Trening #SiatkówkaŻyrardów #PSPŻ #Żyrardów #SiatkarskiePrzedszkole #Iskierki #Kinderki
Zadanie współfinansowane ze środków budżetowych Miasta Żyrardów (grupa Siatkarskie Przedszkole)

















































