Czwartkowe zajęcia na hali przy ul. Narutowicza 39a wyglądały trochę inaczej niż zwykle. Dzieciaki miały po raz kolejny okazję potrenować razem z rodzicami i wspólnie spędzić czas na boisku
Grupy Siatkarskie Przedszkole i Iskierki realizowały ćwiczenia wzmacniające oraz zadania z piłkami wykonywane w parach z rodzicami.
Grupa Kinderki również trenowała razem z rodzicami. Nie zabrakło rywalizacji dzieci kontra rodzice oraz wspólnego grania przez siatkę.
Cieszymy się, że mimo małej reorganizacji znaleźliście czas, żeby być z nami. A dla tych, których nie było uspokajamy… dzieciaki poradziły sobie bardzo dobrze
Dziękujemy za obecność i zaangażowanie na treningu i widzimy się na wtorkowym treningu, 2 czerwca! Przypominamy, że tego dnia odbędą się również nabory rocznika 2013-2014 o godzinie 19!
Zadanie współfinansowane ze środków budżetowych Miasta Żyrardów (grupa Siatkarskie Przedszkole)
Zadanie współfinansowane ze środków budżetowych Powiatu Żyrardowskiego (grupa Iskierki)
Zadanie dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Rządowego Programu KLUB 2026







































































