Za nami pierwszy turniej Regionalnej Ligi Młodzieży ENEA CUP, w którym wystartowali zawodnicy z naszych najmłodszych grup treningowych. Dla wszystkich dzieci były to pierwsze zawody w życiu, dlatego emocji nie brakowało od samego początku.
Reprezentowaliśmy klub w dwóch kategoriach:
Agata Wakuła, Liliana Raczkowska, Michalina Frączkiewicz, Agata Borkowska, Błażej Samoraj, Zuzanna Kołodziejska, Antonina Lachocka oraz Lilianna Rubanik.
Aleksandra Dubiel, Zuzanna Dernałowicz, Gabriela Gmurek, Zuzanna Pakieła, Antonina Dąbrowska oraz Laura Rybska.
Nasi zawodnicy zostali podzieleni na grupy liczące od 6 do 8 uczestników. W kategorii „Rzucanki” swoje grupy bez porażki wygrali:
Awansowali oni do grupy mistrzowskiej, gdzie po bardzo emocjonujących pojedynkach:
Tuż za podium, na 4. miejscu uplasowała się Zuzanna Kołodziejska.
Jesteśmy niezwykle dumni ze wszystkich naszych dzieci! Świetnie zaprezentowały się również Agata Wakuła, Michalina Frączkiewicz oraz Lilianna Rubanik, które trafiły do grupy wicemistrzowskiej i również odniosły swoje zwycięstwa.
W lidze singielek najlepiej poradziła sobie Zuzanna Pakieła i Laura Rybska, które zakończyły rywalizację na bardzo dobrym 3. miejscu w swojej grupie. Na słowa uznania zasługuje również Zuzanna Dernałowicz, Aleksandra Dubiel, Gabriela Gmurek oraz Antonina Dąbrowska, które dzielnie walczyły w każdym meczu, wygrywając po dwa trzy pojedynki w grupie.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz wzorową organizację turnieju. Szczególne podziękowania kierujemy do Moniki Lipińskiej-Jeziorowskiej oraz Krzysztofa Jeziorowskiego z ENEA KKS Kozienice. Dzieci wróciły do domu pełne uśmiechu i już nie mogą doczekać się kolejnych zawodów! 

Dziękujemy również rodzicom obecnym na miejscu. Zarówno tym, którzy podróżowali z nami autokarem, jak i tym, którzy dojechali własnymi samochodami. Dziękujemy za doping, wsparcie i pomoc podczas całego wyjazdu. Bardzo doceniamy Wasze zaangażowanie 

























































