KINDERKI NA START

KINDERKI NA START!

Dziś na hali przy ul. Narutowicza 39a odbył się pierwszy trening nowo utworzonej grupy siatkarskiej „Kinderki”! 🏐✨
To wyjątkowy moment, bo właśnie tutaj swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiają dzieci z roczników 2014–2016! 💙🤍
Niezmiernie się cieszymy, że tak wiele dzieci przyszło spróbować swoich sił! 🔥
Wasza chęć do nauki przerosły nasze oczekiwania.
Mamy ogromną nadzieję, że nasze cotygodniowe spotkania na stałe zagoszczą w Waszym kalendarzu 📆🤍
Jeśli zastanawiacie się, czy Wasza pociecha ma predyspozycje do gry w siatkówkę – nic straconego! 💪🏼
Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia zapoznawcze.
✅ Udział w pierwszych czterech treningach naborowych jest bezpłatny, dzisiejszy trening był pierwszym z tej serii.
Można przyjść, zobaczyć, jak wyglądają nasze zajęcia i przekonać się, czy siatkówka to coś dla Waszej pociechy 💙🏐

Dodaj komentarz