KINDERKI NA START!
Dziś na hali przy ul. Narutowicza 39a odbył się pierwszy trening nowo utworzonej grupy siatkarskiej „Kinderki”! 

To wyjątkowy moment, bo właśnie tutaj swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiają dzieci z roczników 2014–2016! 

Niezmiernie się cieszymy, że tak wiele dzieci przyszło spróbować swoich sił! 
Wasza chęć do nauki przerosły nasze oczekiwania.
Mamy ogromną nadzieję, że nasze cotygodniowe spotkania na stałe zagoszczą w Waszym kalendarzu 

Jeśli zastanawiacie się, czy Wasza pociecha ma predyspozycje do gry w siatkówkę – nic straconego! 
Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia zapoznawcze.
Można przyjść, zobaczyć, jak wyglądają nasze zajęcia i przekonać się, czy siatkówka to coś dla Waszej pociechy 

Do zobaczenia za tydzień na kolejnych siatkarskich przygodach! 

